Firma Ulter – producent czapek powstała w 1990 roku.
Od początku naszej działalności zajmowaliśmy się produkcją dzianin, natomiast w 2003 roku poszerzyliśmy swoją ofertę o wyroby z maszyn płaskich STOLL: czapki i szaliki.

Posiadamy szeroką gamę własnych wyrobów, jak również realizujemy indywidualne zamówienia.

Naszym priorytetem jest wysoka jakość produktu oraz zadowolenie klientów.

Czapki Ulter - producent

Wykonujemy czapki z różnego typu importowanych przędz. Począwszy od naturalnej lekkiej i ciepłej wełny – alpaki oraz merino, poprzez miękką bawełnę, aż po syntetyczny akryl i przędze fantazyjne. Niektóre czapki są wzbogacone włoskim sztucznym futrem.

Posiadamy szeroką paletę kolorów przędz z katalogu, jak również barwimy przędze na ściśle ustalony kolor. Dzięki temu otrzymujemy czapki w zarówno stonowanych odcieniach, jak i w intensywnych wyrazistych kolorach.

Część czapek jest podszyta polarem z wiatroszczelną i odprowadzającą wilgoć membraną No-wind o różnych grubościach. Wówczas głowa jest doskonale chroniona przed utratą ciepła spowodowaną silnym wiatrem, sprawdzając się w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach atmosferycznych.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych maszyn do produkcji potrafimy wykonać każdy model czapki, a nasze wykwalifikowane szwaczki dbają o to, aby finalny produkt zawsze był staranie uszyty i odpowiadał naszym wygórowanym normą jakościowym.

Oferujemy:

  • Czapki damskie
  • Czapki męskie
  • Czapki młodzieżowe
  • Czapki dziecięce